חברת השמה מהמובילות בישראל

איזי ג'ובס הינה חברת השמה מהמובילות בישראל ומתמחה במציאת עובדים לחברות בתחומים שונים, לרבות תחומי ההייטק, הפיננסים, אנליסטים, רואי חשבון ותפקידים בכירים אחרים בהם החברה מתמחה. בין אם אתם אנשי מקצוע המחפשים אחר העבודה הבאה שלכם או מעסיקים המחפשים אחר אנשי מקצוע בכירים לחברה שלכם הגעתם למקום הנכון.
משרות חדשות

מחפשים עבודה? בדקו מגוון הצעות עבודה ב-EZ

איזי ג'ובס מסייעת בהשמה של עובדים בכירים במגוון תחומים: כלכלנים, אנליסטים, מהנדסים, עורכי דין, מכירות, הייטק ועוד. מחפשים עבודה טובה ויציבה בחברה איכותית עם תנאים טובים? השאירו קורות חיים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם לצורך בדיקה וסינון קפדני ובדיקת התאמות למשרות פנויות.
מציאת משרות לחברים

מעסיקים המחפשים עובדים ונמאס לכם מחברות השמה ששולחות אליכם אינספור קורות חיים לא רלוונטיים?

מעסיקים רבים המחפשים עובדים נקלעים לא פעם באתגר במציאת העובדים המתאימים לדרישות שלהם, מבזבזים זמן יקר בראיונות אישיים ומעבר על קורות חיים של מועמדים שאינם באמת רלוונטיים ולעתים אף משקיעים בקבלת עובד חדש שעוזב במהירות במהלך או עם סיום ההכשרה. אנחנו מזמינים אתכם להישען לאחור, לקחת הכול ב-EZ ולתת לנו לעשות את מה שאנו טובים בו. באיזי ג'ובס מכבדים את הזמן היקר שלכם וכמובן את הכסף שלכם שאתם בוודאי לא רוצים להתבזבז לשווא. לצורך כך פיתחנו שיטת סורסינג מיוחדת שבה אנו מבצעים את האיתור, הסינון הקפדני ובודקים את ההתאמות לתפקיד ולדרישות החברה. אנו לא שולחים כמויות גדולות של קורות חיים אלא רק את אלה שעברו סינון קפדני ונמצאו מתאימים לתפקיד. כך שבעל העסק חוסך זמן יקר, כסף והתעסקות רבה. 

היתרונות של
EZ JOBS

מציאת מועמד
חברת השמה

שיטת סורסינג הטובה והאיכותית ביותר בישראל – אנו באיזי ג'ובס יודעים היכן ואיך לחפור כדי למצוא את היהלומים שאתם רוצים ללטש בחברה שלכם. עם שיטת הסורסינג המתקדמת, האיכותית והקפדנית ביותר בישראל תצפו למועמדים רציניים בלבד.

תוצאות שמדברות בעד עצמן – כ-95% מקורות החיים שאנו מעבירים לחברות הינם של מועמדים שבפועל מתחילים תהליך השמה בחברה.

שירות מהיר – יודעים לאתר ולסנן מועמדים במהירות. מחפשים מועמדים בדחיפות? אנו הכתובת שלכם.

חיסכון משמעותי בזמן ובעלויות למעסיקים. אין צורך לעבור על עשרות או מאות קורות חיים לא רלוונטיים, לבזבז זמן רב בראיונות ולהפחית גם את הסיכון למועמדים שלא יחזיקו את זמן ההכשרה.

אודות שיטת ההשמה הייחודית של EZJOBS

אחת הסיבות העיקריות שEZJOBS נחשבת לאחת מחברות ההשמה המובילות בישראל והחברה המובילה להשמה בתחום הפיננסים היא שיטת ההשמה הייחודית של החברה.

החברה מבצעת חיפוש אקטיבי של מועמדים איכותיים ומבצעת מספר סינונים קפדניים מאוד לפני העברת קורות החיים ללקוח. החברה איננה שולחת מועמדים לא רלוונטיים ללקוח ומעדיפה לשלוח 3 קורות חיים במקום 20 ולו כדי להבטיח שהלקוח יחסוך בזמן יקר והבטחת הצלחת הגיוס ואיכות המועמדים. מעסיקים ומנהלי כוח אדם עסוקים מאוד מכדי לעבור על עשרות מועמדויות שאינן רלוונטיות עבורן, קל וחומר כאשר צריך לזמן את המועמדים לראיון עבודה ולבזבז זמן יקר נוסף. שיטת ההשמה של איזי ג'ובס מבטיחה למעסיקים חיסכון בזמן יקר וכסף רב עם דגש רב על דיוק בתהליך ההשמה. החברה מספקת שירותיה במהירות רבה, עם יחס אישי ומקצועי לכל לקוח. כמו כן כל לקוח יקבל מנהל אישי שיהיה זמין עבורו לשאלות, בקשות ושינויים.

התמחות החברה – החברה מתמחה בגיוס עובדים בתחום הפיננסים: כלכלים, אנליסטים, מנהלים ועוד. מייסדי חברת ההשמה EZJOBS הינם בעלי ניסיון רב שנים בענפי עבודה שונים בתחום הפיננסי בתפקידים בכירים. הניסיון הרב שצברו מאפשר להם לראות את שני צדי המטבע (גם של המעסיק וגם של המועמד) ובאמצעות כך לדעת לסנן, ללוות ולהתאים בין המועמד לבית העסק והעבודה המתאימה לו ביותר.

מציאת משרה עבורכם
דילוג לתוכן